Menü Menüyü kapat

Loreal Buharlı Bakım Keratin Yüklemesi

Türkiye'de Bir İlk
L'Oréal Professionnel
Steampod Buharlı Keratin Bakım


Steampod buhar devrimi ile eğlence sürüyor! Yüksek hızlı buhar teknolojisi ile çalışan ilk profesyonel saç düzleştiricisi olan Steampod, tüm profesyonellerden tam not aldı. Steampod buhar devrimi ile sürprizler devam edecek…


BUHAR TEKNOLOJİSİ
En çarpıcı özelliği üstün buhar gücü olan Steampod, ilk içten buhar sağlayan profesyonel saç düzleştiricisi. Steampod'un güçlü buhar teknolojisi saç bakım ürünleri için benzersiz bir tamamlayıcı görevi görüyor. Yüksek hızlı buharlı düzleştirici ve buhar ile aktive olacak şekilde tasarlanmış formüllerin etkisi ile sıradan düzleştiriciler gibi ısı şoku yaratmadan, saç şekillendiriliyor.

Su de-mineralizasyon sistemi, saçın hassaslık derecesine ve istenen saç şekline göre ayarlanabilen beş farklı ısı seçeneği, uygulama öncesi saçı pürüzsüzleştiren ultra ince çıkarılabilir tarak, anodize seramik, ayarlanabilir plakalarla Steampod pürüzsüz, disiplinli ve ayna parlaklığına bir saç görünümü vadediyor.

STEAMPOD BUHARLI BAKIM FÖNÜ
Eskiden fön vardı, bakım vardı, şimdi Steampod Buharlı Bakım Fönü var. Buharın gücü ile serum ve Pro-Keratin ile zenginleştirilmiş onarıcı pürüzsüzleştirici kremlerin bakım etkisi birleşerek sıradan fön ve saç bakım servislerine meydan okuyor. Buhar ile aktive olan yatıştırıcı etkiye sahip ve onarıcı kremler; Pro-Keratin ile zenginleştirilmiş seramid ve katyonik polimer ile saç tellerinin yeniden yapılanmasına ve saç düzleştirme esnasındaki yıpranmalara karşı korumaya ve onarmaya yardımcı olur. Normal ve yıpranmış saçlara özel, farklı hassasiyet seviyesine göre 2 farklı ürün seçeneğine sahip. Buharla aktive olan serum ise besleyici avakado ve kayısı yağı ile ekstra ilgi ve bakım gerektiren çok yıpranmış saçlar ve saçın zarar görmüş bölgeleri için tasarlandı.