Menü Menüyü kapat

Gelin Başı

Gelin başı uygulaması randevulu sistemdir. Randevu sisteminin amacı bu özel günde, işlemlerin hiçbir şekilde aksamaması ve zaman kaybının önlenerek istenilen saat de gelinin salonumuzdan sorunsuz uğurlanmasıdır.

 

Gelin hanımın seçmiş olduğu gelin başı paketlerinde yer alan uygulamalarımız için bir program yapılmaktadır. Bu program gelin hanımın isteği doğrultusunda belirli gün ve belirli saat dilimlerine yayılabilmektedir. Programdaki amaç satın alınan gelin başı paketlerinde yer alan işlemlerin tamamı düğün gününden önce bitirilip düğün gününde zaman kaybını önlemek ve gelin hanımı strese sokacak her şeyden kaçınarak sadece profesyonel makyaj ve gelin başı yapılmasıdır. Prova hizmetimiz sayesinde düğün günü gelin başınız sürpriz olmaktan çıkar. Önceden yapılacak çalışma ile size yakışan model belirlenip düğün günü hiçbir şekilde sizi tedirgin edecek durumlara müsaade edilmez. Randevu yazılan gün ve saat de salonumuzda gelin başı ve profesyonel makyaj uygulamasını yapacak olan arkadaşlarımız hiçbir şekilde başka müşteriye servis vermez ve gelin hanımı bekler.

 

Gelin hanım düğün günü salonumuza geldiğinde kendisi ve misafirlerine güzellik salonumuzdan bir oda tahsis edilir. Gelin hanım ve misafirlerine sunulan özel oda hizmeti sizlerin çok daha konforlu ortamda rahatça bu özel güne hazırlanmanıza yardımcı olmaktadır. Gelin hanımın yanında gelecek olan misafirleri de istenilen saat de salonumuzdan istenildiği şekilde uğurlanmaktadır. Salonumuzda profesyonel kadromuz profesyonel ekipmanlarının tamamını hizmetinize sunmaktadır.

 

Salonumuz bölgesinde tek Loreal Gelin Başı salonudur. Gelin hanımın saçında yapılan bütün işlemlerde Loreal ürünleri, profesyonel makyajında ile MAC – KRYOLAN’ın seçili profesyonel ürünleri kullanılmaktadır. Hava şartları ne olursa olsun saçınız, makyajınız hiçbir şekilde tazeliğini kaybetmez ve asla bozulmaz.