Menü Menüyü kapat

Kalıcı OjeKişisel bakımda belki de en önemli ve en çok zaman harcanan yerdir tırnaklar… Manikür bir yana ojeyi yenilemek, bozmamak, bozunca tekrar yenilemek uğraştırır biz kadınları… Bu konuya sonunda bir çözüm geldi! Kalıcı oje! Belki geçmiş yıllarda da vardı ama bu yıl popülerliğinin zirvesinde. Sadece kuaförlerde ve güzellik salonlarında uygulanan kalıcı oje sektöründe birçok markanın, birçok rengi mevcut. Kalıcı oje uygulamasıyla, ellerde 15 gün ayaklarda 1 ay boyunca bozulmayan ojeli ve parlak tırnaklara sahip oluyorsunuz. Her markaya göre değişiyor olabilir ama ortalama 30 dakika gibi kısa bir sürede uygulama bitiyor. Zararlı kimyasallar içermeyen uygulamada, tırnaklar zarar görmüyor. 3 aşamada sürülen ojeler istenildiğinde hemen çıkarılır.

Yeniliklere Hazırlanın
Dünya’nın ilk çıkmayan ojesi Shellac’e ‘’MERHABA’’ deyin! 
İster bütün gün bilgisayar başında, ister mutfakta çalışın hiç bozulmadan 2 hafta dayanacak bir oje hayal edin... Gerçek dışı değil mi?

Shellac son yılların en iyi yeni icatları listesinde i-pad ile birlikte yer alan ödüllü UV3 Teknolojisi ile; kolay, pürüzsüz, iki hafta süre ile dayanan soyulmayan, sıfır kuruma süresi ile, gerçek bir mucizedir. Düşlerdeki bu yeni ürün; ojenin rahatlığıyla protezin kalıcılığını bir araya getirmiş ve sektörde çığır açan patenti onaylanmış harika bir buluş olmakla beraber soyulmayan, uzun süre dayanan gerçek bir yeniliktir!
Shellac aynı zamanda tırnak bakımında tırnak güçlendirme amaçlı uygulanıyor. Tırnak sararmaları, katmanlarına ayrılma, çizgili ve çukurlu tırnakları olanlar, ince ve zayıf tırnaklara sahip olanlar, tırnakları yavaş uzayanlar ve tırnak yeme alışkanlığı olanlarda düzenli kullanıldığında ve mutlaka zehirsiz oje kullanıldığında (Zehirsiz CND marka ojeleri tercih edebilirsiniz) tırnakların güçlenmesini sağlıyor.
Shellac özel formülüyle, tırnakta ojelerden veya kimyasallardan kaynaklanan sararmaları, düzenli kullanıldığında 105 günde iyileştiriyor.
Aynı zamanda Shellac ‘in üzerinde yer alan gözle görülmeyen minik tüneller yardımıyla Shellac dünyanın hava ve suyu geçiren ilk ojesi olma özelliğini taşıyor.

Kişisel bakımda belki de en önemli ve en çok zaman harcanan yerdir tırnaklar… Manikür bir yana ojeyi yenilemek, bozmamak, bozunca tekrar yenilemek uğraştırır biz kadınları… Bu konuya sonunda bir çözüm geldi! Kalıcı oje! Belki geçmiş yıllarda da vardı ama bu yıl popülerliğinin zirvesinde. Sadece kuaförlerde ve güzellik salonlarında uygulanan kalıcı oje sektöründe birçok markanın, birçok rengi mevcut. Kalıcı oje uygulamasıyla, ellerde 15 gün ayaklarda 1 ay boyunca bozulmayan ojeli ve parlak tırnaklara sahip oluyorsunuz. Her markaya göre değişiyor olabilir ama ortalama 30 dakika gibi kısa bir sürede uygulama bitiyor. Zararlı kimyasallar içermeyen uygulamada, tırnaklar zarar görmüyor. 3 aşamada sürülen ojeler istenildiğinde hemen çıkarılır