Menü Menüyü kapat

Solaryum

 

Solaryum'da Ergoline ayrıcalığını bizde keşfedin... Üstelik ilk seans bizden!Ergoline'ın en yeni modellerinden biri olan Sunrise 488 modeli ile yorulmadan bronzlaşın.Şok havalandırma sistemi, opsiyonel Aqua Fresh ve Aroma fonksiyonları, 3D sound özel müzik sistemi ile bronzlaşma seansını yorulmadan keyifli bir yolculuğa çeviriyor. Çok güçlü Sunrise 488 ile bronzlaşma aynı zamanda fitness seansına dönüşüyor. İlk kez bu modelde kullanılan ve opsiyonel olarak eklenebilen Vibra Shape sisteminin ritmik titreşimleri ile kas yapısını ve gelişmesini destekliyor, yağların yakımını hızlandırıyor, hareketliliği ve vücut koordinasyonunu artırıyor. Hiç terlemeden vücut için fitness gerçekleştiriliyor. Hem form tutmak hem de bronzlaşmak isteyenlerin yeni tercihi ERGOLINE SUNRISE 488 salonumuzda hizmetinizdedir.
Solaryumun Faydaları 
Tavsiye edilen sürelerde girilince solaryumun birçok faydası vardır. Bunlardan bazıları: 

* Deriden organizmaya yayılan ışık, beyindeki fiziksel oluşumları düzenler, oksijen alımını hızlandırır ve kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. 

* Vücutta D vitamini üretimi güneş veya solaryum ışığı ile gerçekleşir. D vitamini Osteoporose? a (kemik erimesi) karşı korur ve kemikler kalsiyum ile güçlendirilir.

Solaryuma Girerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

* Rutin ilaç kullanıyorsanız, tansiyon, epilepsi, şeker veya karaciğer rahatsızlığınız varsa mutlaka doktorumuza danışarak solaryuma girmelisiniz. 
* Akne tedavisi ve kimyasal peeling işlemleri uygulanmışsa ciltte ultraviyole duyarlılık artacağından solaryuma girmeniz lekelenme riskini artıracaktır.

* Işık beyindeki gülme merkezini harekete geçirir ve pozitif enerji dışarı çıkar. Gülmenin şiddeti arttıkça stres azalır.
* Ciltte akne ve sivilceye iyi gelir.
* Sedef hastalığı ve nörodermit gibi bazı cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılır.
* Güneş ışığının insanlar üzerinde son derece olumlu psikolojik etkileri vardır. Yapılan araştırmalara göre intihar vakalarının en çok güneşin az gözlendiği kış aylarında olduğu saptanmıştır.
* Kan daha fazla oksijen taşır, daha fazla kalori harcanır ve kandaki yağ miktarı azalır.
* Alyuvarlar güçlendiği için enfeksiyonlara daha kolay karşılık verir.